Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-09-13 10:58:13

Dorota_Leo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 7
Punktów :   

Skoki!

W Stadninie AMA 19 września 2009 roku odbędą się zawody w skokach. Planowane przeszkody od małych kopertek i stacjonatek, przez niewielkie oksery i cavalettki, po 100 cm stacjonata.
Zapraszamy:
- Teresa na Batiście (jeżeli poćwiczy jej skoki)
- Laura na Basi (zdziwisz się pewnie, ale Ci pozwalam)
- Aldona na Balladynie
- Ola na Bendecido
- Sylwia na Amandzie
- Marysia na Starlight
- Ula na Star
- Piotr na Kalumecie
- Ewka na Dukacie
- Saba na Poldym
- Norbert na Tatarze (zapraszamy serdecznie )
- I ja na Shagunie
  Cała reszta będzie jako widownia. Lecz specjalnie dla nich rozpocznie się druga część zawodów! 26 września 2009 roku... A więc przez ten tydzień pomóżcie doszkalać się wymienionym. Potem oni pomogą Wam Myślę, że to sprawiedliw wyjście.
Do części drugiej zapraszamy:
- Eleonora na Balladynie
- Kasandra na Amandzie
- Romana na Dukacie (Jak Iwonka pozwoli)
- Iwona na Shagunie
- Sebastian na Kalumecie
- Zuzanna na Poldym
- Felicja na Star
Jakoże tak dużo nas będ dwa etapy: I etap to nasi mali zawodnicy (Teresa, Laura, Ola, Ula, Ewka, Norbert). Oni będą mieli ustawione przeszkody specjalnie na ich możliwści. czyli kopertki, drobne stacjonaty, cavalettki... Zaś etap II jest dla dorosłych. Koperty, wielkie stacjonaty i olbżymie oksery (xD Nie no trochę przesadzam), ale i trudne cavalettki...
A więc szkólcie się zarówno Ci, którzy wezmą uział w części pierwszej, jak i drugiej. Kto będzie sędziom? Ja w etapie I... A w Etapie II Adrian. Dziwicie się,że wrócił nie ;P  Czekam tu na potwierdzenia!!!

Offline

 

#2 2009-09-19 14:11:18

Sabrina_Poldy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Skoki!

Wszyscy będą w pierwszej części już się pytałam. Dzisiaj zaczynamy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntsd.pun.pl www.topoff.pun.pl www.poke-serwis.pun.pl www.zubr.pun.pl www.klasa1gloturek.pun.pl